İtalya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

İtalya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

İtalya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, İtalya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

İtalya, Avrupa’da yer alan 3 farklı yarımadadan biri olan İtalya Yarımadası üzerindeki ülkedir. Bu ülke, uluslararası literatüre yerleşen ‘’Çizme’’ terimi ile birlikte anılabilir. Zira İtalya, uydu görüntüleri sayesinde gökyüzünden kuşbakışı incelendiğinde, adeta bir çizmeyi andırır. Avrupa Birliği, Schengen Bölgesi ve aynı zamanda NATO üyelikleri bulunan İtalya, biz Türklerin en çok benzetildiği kültürlerden birine sahip.

Akdeniz ülkelerinden biri olan ve tipik Akdeniz insanı özelliklerini barındıran İtalyanlar, ülkelerine ve kültürlerine düşkün bir millettir. Avrupa’da Türklerin sıkça turistik ve ticari amaçlarla ziyaret ettiği ülkeler arasında yer alan İtalya, turizm açısından bir cennet. İtalya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep ofisi olarak, İtalya vizesi almak için başvurularınızı kabul ediyor ve sizlere İtalya vizesi aldırıyoruz.

İtalya Vize Başvuru Merkezi – Adana

İtalya Vize Başvuru Merkezi, Adana şubesi, uzun yıllar boyunca sunmuş olduğumuz kusursuz hizmetin Adana’da yer alan ayağını temsil ediyor. Ofisimizde bulunan tüm ekip arkadaşlarımız, doğrudan ya da dolaylı olarak hizmet sunmakla birlikte, soru ve sorunlarınıza da çözüm oluyor. İtalya vizesi almak istiyor ve konu hakkında bilgi sahibi olamıyorsanız, ister Vize Başvuru Merkezi Adana şubemize gelerek, isterseniz telefon açarak, isterseniz de e-posta yollayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Adana’da yaşayan ve Adana’da bu hizmeti arayan her bireye, ücretsiz vize danışmanlığı veriyor, İtalya vizesi için ihtiyaç duyulan belgelerin listesini sağlıyoruz, bu liste eşliğinde, sizden mümkün olan en kısa sürede belgeleri bekliyor ve belgelerin tamamlanmasını takiben hemen başvurularınızı başlatıyoruz. Ortalama 3 ilâ 10 gün içerisinde, İtalya vizenize kavuşabiliyorsunuz.

İtalya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Hatay’dan İtalya vizesi başvuru işlemleri başlatmak istiyorsanız, Vize Başvuru Merkezi, Hatay ofisimize bekleriz. Ofisimiz İDATA ve doğrudan İtalya Konsolosluğu ya da İtalya Büyükelçiliği üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebiliyor. Çok ayaklı denetim mekanizmamız sayesinde, başvuru süreciniz baştan sonra kontrollü bir şekilde yürütülüyor ve kısa bir süre içerisinde sizlere İtalya vizesi almak gibi özel bir imkân sağlıyoruz. İtalya Vize Başvuru Merkezi, Hatay şubesi, haftanın her günü ve günün her anı sizlerle.

İtalya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

İtalya, Avrupa Birliği üyesi olmakla birlikte, aynı zamanda bir Schengen Bölge üyesi. Bu sebeple de Schengen Bölgesi’nde yaşayan Avrupa vatandaşları için vizesiz dolaşım hakkı sağlıyor. Henüz bu bölgede bulunmuyor olmamız ve Avrupa Birliği vatandaşlığı statüsüne erişememiş olmamız sureti ile biz Türk Vatandaşları (Bordo Pasaport sahipleri) ne yazık ki İtalya’ya vize karşılığında giriş yapabiliyoruz.

İtalya, Schengen vizesi ile ziyaret edilebilen bir ülke. 90 günlük süreç için Schengen vizesi almanız ise oldukça kolay. Bu hizmeti, İtalya Vize Başvuru Merkezi, Kahramanmaraş ofisinden verebiliyoruz. Vize Başvuru Merkezi Kahramanmaraş şubemiz, siz değerli müşterilerimize özel vize analizi yaparken, sizleri ofislerimizde ağırlamak ve danışmanlık hizmeti vermek, ayrıcalıklı hizmetimizin bir parçası. Bu doğrultuda, en doğru başvuruyu başlatarak, sizlere kısa sürede İtalya vizesi aldırabiliriz.

İtalya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

Mersin, coğrafi yapısı gereği İtalya ile aynı mevsimsel özelliklere sahip bir Akdeniz ilimiz. Mersin’den ve İtalya Vize Başvuru Merkezi üzerinden yapacağınız başvurular ile tanıdık bir mevsimin ülkesi İtalya’ya seyahat gerçekleştirmek için İtalya vizesi alabilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz ile vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, siz değerli müşterilerimizi ve müşteri adaylarımızı ağırlamak söz konusu olabileceği gibi dilerseniz telefon ve e-posta üzerinden irtibatla da yardımcı olabiliriz. Tercihinize bağlı olarak, yaygın başvuru merkezi ağımız sayesinde, başvurularınıza ait prosedürlerin tamamını Mersin’den yürüterek kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

İtalya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

İtalya, 180 günlük süreç içerisinde Gri, Siyah ve Yeşil Pasaport sahibi Türk vatandaşlarına 90 günlük vizesiz seyahat hakkı tanırken, Bordo Pasaport sahibi Türk vatandaşlarına ise kısa süreli seyahatleri için Schengen vizesi almayı zorunlu bir bürokrasi olarak uyguluyor.

İtalya vizesi ya da diğer bir deyiş ile Schengen vizesi alabilmeniz uğruna, Türkiye’nin her ilinde hizmetinizde olmaya devam ediyoruz. Örnek vermek gerekirse, Şanlıurfa’da bulunan İtalya Vize Başvuru Merkezi ile sizlere vize alma imkânını Güneydoğu Anadolu Bölgesi geneline yayıyoruz. Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçmek üzere telefon numaramız, acil vize hattımız ve şahsi olarak ofislerimize gelmeniz durumunda, sizlere İtalya vizesi almak için en doğru hizmeti sunuyoruz.

İtalya'da Çalışma İzni

İtalya’da çalışma izni almak için göçmenler bürosuna başvuru yaparak, çalıştığınız işletmeniz ıslak imzalı onayını, meslek grubunuzu ve ikamet ettiğiniz bölgeyi belirtmelisiniz. İtalya’daki işletme ile yaptığınız sözleşmede 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık çalışma sözleşmesi bulunuyorsa, izin alabilirsiniz. İş bulamadığınız takdirde çalışma izni almanız zor olacaktır. Sürecin hızlı ve sağlıklı ilerlemesi için işverenin size ıslak imzalı onay vermesi ve İtalya’da sigortalı olarak çalışabileceğinizi bildirmesi şartlar arasında yer alır.

İtalya Calisma İzni Almak

İtalya’da çalışma izni göçmenler bürosundan verilmektedir. Türkiye uyruklu vatandaşın çalıştığı işletme ile birlikte ıslak imzalı sözleşmesini göçmenler dairesine vermesi ve 6 aylık, 1 yıllık, 2 yıllık ve en fazla 10 yıllık çalışma izni alma hakkı kazanması gerekmektedir. Göçmenler bürosundan randevu alınarak, çalışma izni başvuru işlemleri yapılması sağlanacak, prosedür harfiyen yerine getirildiği takdirde çalışma izni alınması ağlanacaktır.

İtalya Vizesi Ekşi

İtalya vizesi, öğrenci, iş, ticaret, staj, aile birleşimi, aile ziyareti, arkadaş ziyareti ve turistik olarak verilmektedir. Vize başvuru işlemleriniz için İtalya konsolosluğundan randevu alarak süreci takip etmeniz ve vize başvuru işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekir. Mülakatla birlikte İtalya’ya gidiş dönüş tarihlerinin bildirilmesi, rezervasyon, ikamet adresi ve varsa arkadaş davetiyesinin de bulunması önemlidir.

Give a Comment

Call Now ButtonAcil Vize